ForumRegjistrohuidentifikimi

Me sa duket nuk jeni te regjistruar kliko register per tu regjistruar ne forum www.hg-f.tk
Shiko mesazhet pa përgjigje
 

hg-f

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

rregullorja & lajmrimet

Shikoni lajmrimet dhe lexoni rregullat e forumit
Moderator: aardiani
1212Viagra Generico....
Thu Aug 04, 2011 12:25 am
GuiStass  Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

prezantohu ne forum

prezantohu ne ket forum nje biografi rreth vetes.
Moderator: aardiani
55Medication Altac...
Wed Aug 03, 2011 4:42 am
inernisr  Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

reklamo ueb faqen tuaj.

rekalmo ueb faqen tuaj lexoni rregullat per reklamiminin e ueb faqes tuaj
Moderator: aardiani
00
 

Bisedime te ndryshme

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Ndihmë reth pc-së suaj

Në këtë forum ju mundë te kerkoni Ndihmë ose ndonje problem qe ju keni ne Pc-en tuaj gjithashtu ju mundë të beni ndonje Kerkes tuaj qoftë ajo për ndonje Drajver, Program, Lojra etj
00
Asnjë mesazh i ri

Sport

ktu postoni vetem sport
00
Asnjë mesazh i ri

argetim & zbavitje

Në këtë forum mund të postoni qdo gjeqë ju mendoni se është argëtuese apo zbavitse barcoleta etj
00
Asnjë mesazh i ri

kuriozitete

Këtu mund të postoni kuriozitete të ndryshme, të cilat ndodhin ne Kosovë, dhe në te gjitha vendet tjera.
00
Asnjë mesazh i ri

pytje & pergjigjie

Keni një pyetje apo problem, këtu do të merrni një përgjigje ose zgjidhje. Mos nguroni të pyesni e kërkoni ndihmë. Një për të gjithë e të gjithë për një.
00
 

Qëndra e Shkarkimit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Programe(Freeware)

Në këtë forum mund të postoni dhe shkarkoni programe falas për kompjuterët tuaj
00
Asnjë mesazh i ri

Lojra(freeware)

Në këtë forum mund të postoni dhe shkarkoni lojra falas për pc tuaj por jo edheCS( nen forume )
00
Asnjë mesazh i ri

Filma/movies

Në këtë forum mund të shikoni dhe postoni filma shqip dhe te huaj.
00
Asnjë mesazh i ri

Counter-Strike

Ne ket forum mund te postoni dhe shkarkoni gjithqka rreth cs
00
Asnjë mesazh i ri

Phone/mobile

Ne ket forum mund te postoni dhe shkarkoni programe permobila si:nokia,samsung,siemens,etj.
00
Asnjë mesazh i ri

Internet & Teknologji

Këtu do te postohet gjithcka rreth internetit , të rejat nga bota virtuale etj
00
 

Sistemet Operatvie

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Windows

Në këtë forum mund të postoni video dhe tekst mësime për Windows dhe Produktet e tij.
Moderator: aardiani
00
Asnjë mesazh i ri

linux & unix

Në këtë forum mund të postoni video dhe tekst mësime për Linux dhe Unix.
Moderator: aardiani
00
Asnjë mesazh i ri

mac

Në këtë forum mund të postoni video dhe tekst mësime për macintosh
Moderator: aardiani
00
 

Tutoriale & Ebooks

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Tutoriale/Mesime

Ketu tutorialet dhe mesimet e juaja, si text
Moderator: aardiani
00
Asnjë mesazh i ri

eBooks

Këtu do te postohen vetem eBooks te ndryshem ne qfar do gjuhe
Moderator: aardiani
00
Asnjë mesazh i ri

Video Tutoriale

Videotutoriale rreth : Design , Web Development , Download Tricks , Programim , Surf Anonymous , Protecting , Windows OS , Linux/Unix OS , Counter Strike , Networking , IT , Tjera
Moderator: aardiani
00
 

Mendja e Zezë

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Hacking & Protecting

Këtu do të gjeni Hacking tools , Botnet Sources , Scanners , Dorks , etj, mjete per Siguri etj
00
Asnjë mesazh i ri

Hacked !!!

Ketu do gjeni, te gjitha, hackimet, crackimet, shellet, si dhe te gjitha Defacement's nga hg-f
Moderator: aardiani
00
Asnjë mesazh i ri

Exploits & Vulnerabilities

Ketu exploits rreth : SQL Injection , RFI , LFI , XSS
00
 

Dizajni Kompjuterik

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

designet tuaja

Ketu do i postoni te gjitha punimet te cilat i keni punu vet
00
Asnjë mesazh i ri

Web Templates

Këtu publikohet template të ndryshme me formate te ndryshme si psd etj. gjithashtu publikohen dhe Webtemplate të pregaditura nga të tjeret
00
 

CMS

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

vBulletin

vBulletin është një ndër skriptat më të popullarizuar në botë, dhe tek në zë vendin e parë në rënditjen e skriptimeve. Këtu mund të gjeni shabllone (stile), plugins, mësime të ndryshme e shumë gjëra tjera mbi këtë skriptim
00
Asnjë mesazh i ri

Joomla

Gjithqka mbi joomla si shabllone, plugins, mësime e shumë të tjera
00
Asnjë mesazh i ri

Wordpress

WordPress lindi nga një dëshirë elegante për një të mirë personale botuese sistemi i ndërtuar në PHP dhe MySQL dhe licencuar sipas GPL. Është pasuese e b2/cafelog zyrtare. WordPress është një software i freskët
00
Asnjë mesazh i ri

phpBB

Edhe phpBB sikurse vBulletin është një ndër skriptet më të përhapura në botë tek kjo rubrik mund të gjeni shabllone (stile), plugins e shumë gjëra tjera mbi phpBB
00
 

Gjuhet Programuese

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

C++

Ketu POstoni Gjithqka RREth C++
00
Asnjë mesazh i ri

Visual Basic

Ketu Postoni Rreth Visual Basic ....
00
Asnjë mesazh i ri

Java

Ketu Postoni gjithqka Rreth Java
00
Asnjë mesazh i ri

Delphi / Pascal

Ketu Postoni Naj Sen rReth Delphi / Pascal
00
 

Shporta & Arkiva e Forumit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Temat e Fshira

Ketu janë Temat e Fshira nga Staffi i Forumit.
Moderator: aardiani
00
Asnjë mesazh i ri

Temat e mbyllura

Ketu janë Temat e Mbyllura nga Staffi i Forumit.
Moderator: aardiani
00
Asnjë mesazh i ri

Postimet e vjetra

ketu postimet e vjetra
00
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 17 artikuj
Forumi ka 2 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri aardiani
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 7 më Sun Sep 10, 2017 4:17 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Administrators ][ Desingers ][ Moderators ][ Super Moderators ][ V.I.P ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur