ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 tung...........................

Shko poshtë 
AutoriMesazh
beharii
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 73
Join date : 26/06/2009
Age : 23
Location : kosova

MesazhTitulli: tung...........................   Tue Jul 14, 2009 7:28 am

tung une jam behar fazliu i kam 14 vjet jam ne klasen e 9 mesoj ne shkollen mehmet gradica hobi pc dhe futbollin etj... e hapa ket forum besoj se po ju pelqen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://hg-f.albanianforum.net
 
tung...........................
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: hg-f :: prezantohu ne forum-
Kërce tek: