ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 rregullorja

Shko poshtë 
AutoriMesazh
beharii
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 73
Join date : 26/06/2009
Age : 23
Location : kosova

MesazhTitulli: rregullorja   Thu Jul 23, 2009 1:51 pm

Rregullat e hg-f !!

Rregullat tona jane shume te thjeshta dhe te lehta per tu kuptuar...ne nuk do bejme 2 faqe me rregulla dhe qe te jene teper te veshtira per tu kuptuar, kjo dhe eshte arsyeja pse kemi shkruar rregulla te kendshme te cilat jane shume te tolerueshme dhe te lehta per tu kuptuar.
1. Gjuha e vetme e forumit eshte Shqip
3. Ju Lutem posto ne sekcionin e caktuar [Lexo Description e Forumit]
4. Ju Lutem mos vidhni temat duke dalur jashte temes. Gjithmone qendroni relevant ne Teme.
5. Mos posto pornografi (foto, tekst, linqe, passworde) Do rezultoj menjehere me Bann
6. Mos perdor shprehje ofenduese (raciste, diskriminime, sharje)
7. Informacioni eshte shume i rendesishem kshtu ne qdo post tendin jep pak informacion.
8. Te Gjitha Linqet duhet te jene te coduara
9. Te Gjitha Kerkesat duhet te jen ne seksionet e tyre kshtu qe KUJDES perndryshe tema do shportohet.
10. Double Postet ndalohen, si dhe temat e njejta perndryshe njera teme do shportohet.
11. Keto Rregulla duhet ti respektoni edhe ne funksionet e Signatures, Avatarit, dhe Mesazheve Private.
13.Mos kerko asnjehere nga staffi si te hapim usera per sms14. Prezantimi eshte i detyruar, cdo postim pa u prezantuar do fshihet pa paralajmerim nga antaret e Staffit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://hg-f.albanianforum.net
 
rregullorja
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: hg-f :: rregullorja & lajmrimet-
Kërce tek: